Logo
Papildyk sąskaitą
Planai
Akcijos
Paslaugos
Tapk Ežiu

Mano Ežys
954x228-Service page-Kitos paslaugos

PRANEŠIMAS APIE BESIBAIGIANTĮ SĄSKAITOS LIKUTĮ

Nebereikės rūpintis, ką daryti netikėtai pasibaigus sąskaitos likučiui! Kas kartą, kai tavo sąskaitoje liks mažiau nei 0,29 Eur, gausi apie tai perspėjančią SMS žinutę.

SMS ATASKAITA

Tai galimybė gauti SMS pranešimą, patvirtinantį, kad kitas žmogus gavo tavo išsiųstą žinutę. Pranešimą gali užsisakyti dviem būdais:

  • jei nori gauti pranešimą apie vieną pristatytą SMS žinutę, ją siųsdamas teksto pradžioje įrašyk tašką „.“

  • gauti pranešimus apie visas gaunamas SMS gali pasirinkęs atitinkamą nustatymą savo telefone. Atmink, kad šios SMS ataskaitos kainuoja 0,01 Eur už žinutę.

SKAMBUČIŲ VALDYMAS

Jei tavo telefonas išjungtas ar esi ne ryšio zonoje, apie praleistus skambučius gausi SMS žinutę. Tai – visiškai nemokama paslauga.

  • Norėdamas įjungti paslaugą, telefone surink **62*+37069890013#, ir spausk KVIESTI.

  • Norėdamas išjungti paslaugą, telefone surink ##62#, ir spausk KVIESTI.

UŽIMTAS SKAMBUTIS

Tai nemokama paslauga, kuri neleis prarasti nė vieno skambučio tais atvejais, kai tau skambina į užimtą telefoną.

Bet kurio Lietuvos mobiliojo tinklo vartotojai, skambinantys šią paslaugą užsisakiusiems EŽIO vartotojams, užimto skambučio atveju išgirs pranešimą su pasiūlymu užsisakyti informavimą apie baigtą pokalbį. Paspaudęs telefone mygtuką „5“, skambinantysis SMS žinute bus informuotas, kai vartotojas bus baigęs pokalbį ir jam bus galima paskambinti.

Ši paslauga naujiems EŽIO vartotojams įjungiama automatiškai, o esami vartotojai gali paslaugą įjungti arba išjungti paskambinę telefonu 1533 (0,1 Eur/skamb.)

TELEKONFERENCIJA

Nori pasitarti su draugais dėl savaitgalio? Nuo šiol nebereikės siųsti SMS visiems draugams ar skambinti kiekvienam iš jų atskirai. Viską gali padaryti paprastai suorganizavęs bendrą pokalbį numeriu 8 619 00999.

Kiek kainuoja telekonferencija?

Kiekvienas telekonferencijos dalyvis už skambutį moka pagal savo turimo mokėjimo plano įkainius.

Nėra jokių abonentinių ar įjungimo mokesčių.

Kaip naudotis?

  • Telekonferencijos organizatorius sugalvoja nuo 5 iki 8 skaitmenų ilgio kodą ir telekonferencijos dalyviams e. paštu arba SMS žinute išsiunčia numerį 8 619 00999, kodą bei laiką.

SVARBU: telekonferencijos kodui nenaudok paprastų kombinacijų, pavyzdžiui: 11111111, 12345678, 12121212 ir panašių – taip išvengsi atsitiktinio kitų žmonių prisijungimo prie konferencijos.

  • Sutartu laiku dalyviai skambina numeriu 8 619 00999, įveda sutartą telekonferencijos kodą ir paspaudžia „#“. Teisingai įvedę kodą dalyviai sujungiami į bendrą pokalbį.

Apie naujai prisijungusį arba atsijungusį dalyvį likę telekonferencijos dalyviai informuojami garsiniu signalu.

SVARBU: jei telekonferencijoje esi vienas dalyvis ir keletą minučių neprisijungia kiti dalyviai, pasitikrink, ar teisingai įvedei kodą. Jei abejoji – perskambink ir įvesk kodą iš naujo.


NUMERIO NERODYMO FUNKCIJA

Skambinančiojo telefono numerio nerodymas

Norėdamas įjungti numerio nerodymą, turi kreiptis tiesiogiai į „Telia“ saloną arba paskambinti į klientų aptarnavimą tel. 1817 (nemokamai). Ši paslauga bus įjungiama nemokamai per 3 darbo dienas. Tuomet paslaugą galėsi valdyti telefone pasirinkdamas numerio rodymo / nerodymo funkciją.

Įeinančių telefono numerių nerodymas

Norėdamas išjungti įeinančių skambučių numerių rodymą, turi kreiptis tiesiogiai į „Telia“ saloną arba paskambinti į klientų aptarnavimą tel. 1817 (nemokamai). Ši paslauga bus įjungiama nemokamai per 3 darbo dienas.

Daugiau EŽIO paslaugų
Papildymo kortelė

RINKIS PLANUS

EŽIO planai


PAGALBA TELEFONU

+370 6418 1817

Skambučio kaina pagal mokėjimo plano tarifus

1533

0,1 EUR/skamb.
ATSISIŲSKITE PROGRAMĖLĘ

© 2022 Ežys. Visos teisės saugomos.